Gizlilik Politikası

Bora Life, üyelerin www.boralife.com üzerinden ilettikleri kişisel bilgilerini, yasal düzenlemeler, üyelik sözleşmesi ve gizlilik ilkeleri ile belirlenen amaçlar ve kapsam dışında kullanmayacak, ayrıca izinsiz olarak üçüncü kişilerle paylaşmayacaktır. 

Bora Life, üyelerin www.boralife.com üzerinden alışveriş esnasında müşterilerinin kredi kartı bilgilerini tutmamaktadır, ödeme onayı esnansında kart bilgileri ilgili anlaşmalı olunan ve güvenlik içeren banka sayfası üzerinden yapılmaktadır.

Kişisel bilgiler; ad soyad, doğum tarihi, ev adresi, mobil ve sabit telefon numarası, e-posta adresi gibi üyeyi doğrudan ya da dolaylı olarak tanımlamaya yönelik her türlü kişisel bilgiyi içermekte olup, kısaca "Kişisel Bilgiler” olarak anılacaktır. 

Bora Life, kişisel bilgileri kesinlikle gizli tutmayı, bunu bir sır saklama yükümlülüğü olarak addetmeyi, gizliliğin sağlanması ve sürdürülmesi, gizli bilginin tamamının veya herhangi bir kısmının kamu alanına girmesini veya yetkisiz kullanımını veya üçüncü bir kişiye ifşasını önlemek için gerekli tedbirleri almayı ve gerekli özeni göstermeyi taahhüt etmektedir. Bora Life’ın gerekli bilgi güvenliği önlemlerini almasına karşın websitesine ve sisteme yapılan saldırılar sonucunda gizli bilgilerin zarar görmesi veya üçüncü kişilerin eline geçmesi durumunda, Bora Life’ın herhangi bir sorumluluğu olmayacaktır. 


Bora Life, üyelerine ait bilgileri kullanıcılarına daha iyi hizmet edebilmek, ürünlerini ve hizmetlerini geliştirmek, sitenin kullanımını iyileştirmek amacı ile takip edebilir. Bora Life, üyenin www.boralife.com internet sitesi üzerinde yaptığı hareketlerin kaydını bulundurma hakkını saklı tutar. 

Bora Life, üyenin kişisel bilgilerini yürürlükteki emredici yasal mevzuat hükümleri gereğince; yasal bir zorunluluk olarak istendiğinde veya yasal gereklere uygun hareket etmek ve/veya Bora Life’a ya da www.boralife.com internet sitesine tebliğ edilen yasal işlemlere uymak; www.boralife.com internet sitesinin haklarını ve mülkiyetini korumak, savunmak için gerekli olduğuna iyi niyetle kanaat getirdiği hallerde açıklayabilir. 

Bora Life, kullanım şartları, gizlilik prensipleri ve geçerli yasal düzenlemelere bağlı kalmak kaydıyla, üyelerin kullanıcı hesaplarına bağlı olan bütün bilgileri kendi reklam-pazarlama vb. faaliyetleri ile ilgili olarak kullanma hakkını saklı tutar. 

Kullanıcılar, Üyelik/Kişisel bilgilerini ve iletişim tercihlerini her zaman sisteme giriş yaparak güncelleyebilirler. Bu konuda taleplerinizi ayrıca www.boralife.com ‘de yer alan iletişim bilgilerinden bize ulaşarak da iletebilirsiniz. Talebiniz en kısa sürede değerlendirilerek uygulamaya alınacaktır.
 

Bilgilerinizin korunması ve güvenliği ile ilgili ya da Bora Life ile ilgili sormak istedikleriniz için boralife@boralife.com adresinden bize ulaşabilirsiniz. Sorularınıza en kısa süre içinde elektronik posta yolu ile yanıt alacaksınız. 

Üyeliği iptal etme ve hesap silme işlemi, üye tarafından www.boralife.com internet sitesi üzerinden yapılabilir. Üyeliğini sona erdiren kullanıcının üyelik sözleşmesine konu internet sitesine giriş yetkisi iptal edilecektir.